Weronika Stefaniuk zostaje associate w Romanowski i Wspólnicy od 1 maja 2023 r.

18 kwietnia 2023
Autor: Weronika Stefaniuk

Z przyjemnością informujemy, że Weronika Stefaniuk uzyskała promocję w Romanowski i Wspólnicy na pozycję associate po zaledwie 10 miesiącach pracy. To duży sukces. Słowa i nazwy współcześnie tracą znaczenie. My jako Romanowski i Wspólnicy zawsze i we wszystkim płyniemy pod prąd, do źródeł, w tym do źródeł znaczenia słów, bo to ma… znaczenie.

Dla nas, associate jest osobą na tyle już ukierunkowaną, że świadomie zdobywa kompetencje jak jest i wyobraźnię jak powinno być w obszarach naszego doradztwa dla klientów. Dla nas associate jest osobą, która nadal pracuje i kształtuje się z mentorem (coachem), ale jest również gotowa/y na samodzielne wyzwania, choć zawsze w zespole w myśl naszej zasady „wespół wzespół”.

Od associate oczekujemy, aby rozumiał/a znaczenie empatii poznawczej i emocjonalnej w obsłudze naszych klientów, aby rozumiał/a, że pierwszy jest człowiek i rozwiązywanie jego niestandardowych problemów, bo tak jak każdy człowiek jest inny, tak jego problemy są inne.

Od associate nie oczekujemy specjalizacji, ale otwartości na różnorodne problemy, na bycie out-of-the box. Zbyt wczesna specjalizacja jest jak zamknięty spadochron, bo zamyka umysł. Jak mawiał Albert Einstein: „Umysł jest jak spadochron. Najlepiej działa wtedy, kiedy jest otwarty''.

Od associate oczekujemy wrażliwości na praworządność, na zrozumienie dlaczego praworządność jest tak ważna w kancelarii prawa biznesowego jaką jest Romanowski i Wspólnicy. Bez praworządności, wolnych sądów nie ma wolnego biznesu, a więc to na nas spoczywa odpowiedzialność i obowiązek, aby walczyć o wolne sądy!

Weronika ma wszystkie cechy prawdziwego associate w ujęciu Romanowski i Wspólnicy.
Cieszymy się, że Weronika jest z nami!

18 kwietnia 2023

Autor: Weronika Stefaniuk

Pozostałe wpisy

22 września 2023Autor: Maciej Stasiewicz

Udana restrukturyzacja przedsiębiorstwa z branży produkcji spożywczej.

Mija już prawie rok od zatwierdzenia układu w postępowaniu restrukturyzacyjnym Klienta z branży produkcji spożywczej. Właśnie złożone zostało drugie sprawozdanie z wykonania układu...

Czytaj

20 września 2023Autor: Michał Romanowski

Przyszłość jest Jasna. Przyszłość to Jasna!

Od 18 września 2023 r. jesteśmy w samym sercu Warszawy, w Centrum Jasna. Przeprowadzka do znacznie większego biura jest dla nas kolejnym kamieniem milowym. Wiążemy z tym wiele nadz...

Czytaj
Wszystkie aktualności
Skontaktuj
się z nami...

Romanowski i Wspólnicy sp. k.
Centrum Jasna
Jasna 14/16A
00-041 Warszawa