Przyszłość jest Jasna. Przyszłość to Jasna!

20 września 2023
Autor: Michał Romanowski

Od 18 września 2023 r. jesteśmy w samym sercu Warszawy, w Centrum Jasna. Przeprowadzka do znacznie większego biura jest dla nas kolejnym kamieniem milowym. Wiążemy z tym wiele nadziei i nowych możliwości. Prestiżowa okolica naszej nowej siedziby, w której jesteśmy - co dla nas jest symboliczne - wraz Komisją Europejską i Parlamentem Europejskim, bliskość Uniwersytetu Warszawskiego, to nie tylko znakomite miejsce do pracy, ale także inspirujące otoczenie sprzyjające rozwojowi i walce o wartości.

Będziemy dalej udowadniać naszym przykładem, że biznes nie tylko można, ale trzeba łączyć z wartościami. Można działać dla biznesu tworząc nowoczesną kancelarię prawa skupioną na sprawach gospodarczych jednocześnie angażując się bezkompromisowo i bez kalkulacji w walkę o praworządność, niezawisłe sądy, wolne media i wolność słowa.

Wolne społeczeństwa, wolny biznes są zbudowane na szacunku dla wartości, o które trzeba nieustannie walczyć. Brak szacunku dla wartości prowadzi do zniewolenia. My walczymy o przestrzeń wolności dla naszych klientów, aby mogli podejmować trudne decyzje w warunkach wolności od strachu przed bezprawiem. Warunkiem dobrobytu jest wolny rynek i wolność gospodarcza, której prawo ma obowiązek strzec!

Jesteśmy chirurgami prawa! Jesteśmy nieposłuszni intelektualnie!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas w Centrum Jasna.

Przyszłość jest Jasna. Przyszłość to Jasna!

20 września 2023

Autor: Michał Romanowski

Pozostałe wpisy

11 października 2023Autorzy: Piotr Haiduk, Aleksandra Kieliszek

Wygrana w sporze korporacyjnym z uczelnią wyższą w tle.

Kancelaria odniosła kolejny sukces w wielowątkowym sporze korporacyjnym o kontrolę nad spółką. Sprawa miała wyjątkowo ciekawy stan prawny i faktyczny. Wynikało to z posiadania prze...

Czytaj

9 października 2023

Rekrutujemy

Rozpoczynamy rekrutację na praktyki w zespole prawa procesowego oraz zespole korporacyjnym. Jeżeli: studiujesz na IV lub V roku prawa albo właśnie ukończyłaś/eś studia z wyni...

Czytaj
Wszystkie aktualności
Skontaktuj
się z nami...

Romanowski i Wspólnicy sp. k.
Centrum Jasna
Jasna 14/16A
00-041 Warszawa