Gratulujemy Stypendystom Prawniczego Funduszu Solidarności

27 października 2022
Autor: Michał Romanowski

Gratulujemy Stypendystom Prawniczego Funduszu Solidarności, który powstał z inicjatywy prof. Adama Bodnara, członka Kapituły Funduszu Obywatelskiego im. Henryka Wujca i mec. Anna Frankowska, ufundowanego przez renomowane kancelarie prawne. Kancelaria Romanowski i Wspólnicy jako pierwsza wsparła Fundusz kwotą 100 tys. zł, następnie do fundatorów dołączyły Kancelarie: Deloitte Legal i Fundacja Deloitte, Domanski Zakrzewski Palinka (DZP), Linklaters, Weil, Gotshal & Manges LLP i White & Case LLP.

Jesteśmy pewni, że dr Liudmyla Dubchak, dr hab. Nataliia Mushak, dr Yustyna Samahalska, dr Natalia Semchuk i prof. Oleksandr Sotula oraz ich projekty badawcze wniosą wiele dobrego. Stypendyści swoje projekty badawcze będą prowadzić we współpracy z  Uniwersytetem Warszawskim (Wydział Prawa i Administracji i Wydział Zarządzania), Uniwersytetem SWPS (Wydział Prawa), Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Zakład Prawa Międzynarodowego i Organizacji Międzynarodowych) i Uniwersytetem Łódzkim (Wydział Prawa i Administracji).

Link

27 października 2022

Autor: Michał Romanowski

Pozostałe wpisy

20 września 2023Autor: Michał Romanowski

Przyszłość jest Jasna. Przyszłość to Jasna!

Od 18 września 2023 r. jesteśmy w samym sercu Warszawy, w Centrum Jasna. Przeprowadzka do znacznie większego biura jest dla nas kolejnym kamieniem milowym. Wiążemy z tym wiele nadz...

Czytaj

13 września 2023Autorzy: Michał Romanowski, Adam Romanowski, Filip Wawrzak

Transformacja energetyczna i bezpieczeństwo energetyczne nie wymusza monopolizacji rynku energii elektrycznej przez spółkę państwową.

Kancelaria Romanowski i Wspólnicy przygotowała na potrzeby Komisji Nadzwyczajnej Senatu RP ds. Klimatu opinię w sprawie w ustawy o zasadach udzielania przez Skarb Państwa gwarancji...

Czytaj
Wszystkie aktualności
Skontaktuj
się z nami...

Romanowski i Wspólnicy sp. k.
Centrum Jasna
Jasna 14/16A
00-041 Warszawa