Bez wolnych sądów nie ma wolnego biznesu – Romanowski i Wspólnicy w rankingu Forbes – „Poland’s Best Law Firms 2023”.

4 kwietnia 2023
Autor: Michał Romanowski

Romanowski i Wspólnicy została ponownie wyróżniona w rankingu Najlepszych Kancelarii 2023 opublikowanym przez „Forbes” w kategoriach prawa korporacyjnego i rynku kapitałowego.

W naszym doradztwie kierujemy się tym, że biznes zawsze idzie w parze z wartościami.

Wierzymy, że biznes i wartości nie są w opozycji do siebie. To nie jest gra o sumie zerowej – albo biznes albo wartości.

Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w walce o wartości doceniają nasi klienci, którzy chcą z nami pracować, bo rozumieją, że rozwiązując ich problemy biznesowe walczymy jednocześnie dla nich o wolność wyboru, wolność od strachu przed imperium władzy, o przestrzeń dla wolnego biznesu. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, bo systemowo nie startujemy w żadnych rankingach, i w tym także nie startowaliśmy.  Dziękujemy za wyróżnienie, które dowodzi, że można rozwijać biznes pamiętając i walcząc o wartości.

Wyróżnienie jest zasługą całego zespołu Romanowski i Wspólnicy! „Wespół wzespół” jak śpiewał Wiesław Michnikowski z Kabaretu Starszych Panów w piosence „Jeżeli kochać, to nie indywidualnie”.

Mówią nam, że jesteśmy jedyną kancelarią prawa biznesu tak zaangażowaną w walce o wolne sądy, o praworządność.

My nie tylko mówimy o wartościach, ale aktywnie walczymy o nie.

Można mieć ciastko i zjeść ciastko!

Partnerzy do zadań specjalnych. Lista Najlepszych Kancelarii w 2023 r.

4 kwietnia 2023

Autor: Michał Romanowski

Pozostałe wpisy

11 października 2023Autorzy: Piotr Haiduk, Aleksandra Kieliszek

Wygrana w sporze korporacyjnym z uczelnią wyższą w tle.

Kancelaria odniosła kolejny sukces w wielowątkowym sporze korporacyjnym o kontrolę nad spółką. Sprawa miała wyjątkowo ciekawy stan prawny i faktyczny. Wynikało to z posiadania prze...

Czytaj

9 października 2023

Rekrutujemy

Rozpoczynamy rekrutację na praktyki w zespole prawa procesowego oraz zespole korporacyjnym. Jeżeli: studiujesz na IV lub V roku prawa albo właśnie ukończyłaś/eś studia z wyni...

Czytaj
Wszystkie aktualności
Skontaktuj
się z nami...

Romanowski i Wspólnicy sp. k.
Centrum Jasna
Jasna 14/16A
00-041 Warszawa