GrzegorzRomanowski

Partner, Radca prawny

Absolwent trzech wydziałów tj. Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny), Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Radca prawnyw Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Jest jednym ze współzałożycieli Kancelarii, związanym z Kancelarią od 2005 roku.

W ramach Kancelarii jest partnerem odpowiedzialnym za praktykę procesową obejmującą szerokie spektrum sporów z zakresu prawa cywilnego, prawa administracyjnego i karnego. Jest autorem wielu strategii i pism procesowych w największych w Polsce sporach rozstrzyganych w sądach powszechnych, Sądzie Najwyższym oraz w arbitrażu, obejmujących bardzo złożone zagadnienia prawne. Od wielu lat z zespołem procesowym Kancelarii z sukcesem obsługuje największych polskich przedsiębiorców z różnych branż, ze szczególnym uwzględnieniem branży energetycznej, finansowej, motoryzacyjnej, mediowo-reklamowej i modowej, wykorzystując nie tylko swoją wiedzę i doświadczenie prawnicze, ale również doświadczenie zarządcze.

Doświadczenie biznesowe zdobywał w branży turystycznej współzarządzając jednym z największych w Polsce biur podróży. Ponadto, jest bardzo doświadczonym negocjatorem, a także autorem publikacji z zakresu prawa cywilnego.

pop-pl

Doradzanie rosyjskim firmom w rozwijaniu ich biznesu oznacza wspieranie rosyjskiego budżetu, czyli inwazji Rosji na Ukrainę. Prawnicy powinni zachowywać się przyzwoicie. "Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto". - Profesor Władysław Bartoszewski. "To nasze wybory, Harry, pokazują, jacy naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności". - Profesor Albus Dumbledore   #RussianCompaniesидинахуй
Zamknij