JacekKrentusz

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w sporach sądowych i arbitrażowych.

Z kancelarią Romanowski i Wspólnicy związany od 2017 roku.

Wcześniej pełnił funkcję asystenta sędziego w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie w wydziale rozpoznającym sprawy cywilne i gospodarcze, w tym z zakresu ochrony własności intelektualnej. W 2015 roku z bardzo dobrym wynikiem złożył egzamin sędziowski.

Ukończył studia podyplomowe z prawa spółek oraz z prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim. Studiował również filozofię.

pop-pl

Doradzanie rosyjskim firmom w rozwijaniu ich biznesu oznacza wspieranie rosyjskiego budżetu, czyli inwazji Rosji na Ukrainę. Prawnicy powinni zachowywać się przyzwoicie. "Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto". - Profesor Władysław Bartoszewski. "To nasze wybory, Harry, pokazują, jacy naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności". - Profesor Albus Dumbledore   #RussianCompaniesидинахуй
Zamknij